top of page

Naše vize

119519508_2637324869915806_2191601740253483886_o.png
Miro 1.jpeg

Náš příběh

Motivace, technologie, osobní rozvoj, experti napříč obory

To vše nabízí projekt Realitní Týden realitního promotéra Miro Babky. Povídali jsme si s ním nejen o vzniku jeho projektu, ale i o jeho dalších plánech. Cílem je být vyhledávanou platformou oborového vzdělávání, která přináší nové aktuální informace. Bez rozdílu barev dresu, pro všechny napříč trhem.

 Co bylo důvodem vzniku Realitní Středy a jak dlouho vlastně funguje?

Ano, začátek Realitní Středy, říjen 2018, to si pamatuji. Hodně kolegů bylo skeptických, ale po krátkém čase jsem byl překvapen zájmem o realitní vzdělávání. Důvodem byla poptávka po networkingu, oborovém setkávání v neformálním prostředí a zdroji exkluzivních informací. A protože jsem znal podobné formáty ze zahraničních firemních kultur, pustil jsem se do toho.

Nemohu uvěřit, kam se posunulo celé úsilí z jednoho facebookového profilu a čtyřech # (hashtag). Díky tomu komunikuji s více než 1200 realitními profesionály a 120 špičkových oborových autorit mělo šanci svým vystoupením publikum zaujmout. Někteří úplně poprvé, dnes jsou z nich významní influenceři. Skvělá skupina účastníků zaslala na dobročinné aktivity 35 tisíc korun. V materiálních výhodách, poukazech na další vzdělávací akademie, zážitky, auta, jsme rozdali částku přes 350 tisíc korun, a to jen díky partnerům akce. To je minulost, pracujeme na budoucnosti.

Tento projekt realizujete sám, nebo máte nějaké spolupracovníky?

Úspěch je vždy záležitostí kolektivní hry. Do- nedávna sám, nyní v čase pandemie mám více prostoru oslovovat jedničky v oboru pro spolu- práci a rozvoj freestylové vzdělávací platformy. Jejich jména se brzy dozvíte na našich profi- lech na sociálních sítích. 

V loňském roce se změnil název na Realitní Týden. Proč se tak stalo?

Realitní Týden je odpovědí na zvyšující se poptáv-ku realitního prostředí po dalších workshopech,

Motivace, technologie, osobní rozvoj, experti napříč obory. Ale vždy osobnosti

s výsledky a zajímavou činností.

Realitní týden je odpovědí na zvyšující se poptávku realitního prostředí po dalších workshopech, nejen v rámci středečního dne, ale i v rámci aktivit plánovaných na další dny.

nejen v rámci středečního dne, ale i v rámci aktivit plánovaných na další dny. Proto mi připadalo dobré vyjít z názvu vytyčujícího aktivitu do plánů našich kalendářů jedním dnem a dát na vědomí „haló, bavíme vás celý týden“.

Kde hledáte témata a přednášející pro další setkání a diskuse?

V prvé řadě, tradiční středeční setkání profesionálů v oblasti realit, developmentu a investování je akcí pravidelných účastníků, naší komunity. To jsou oni, kteří mi dávají tipy s kým se chtějí setkat. Já pak volám a ověřuji dostupnost řečníků, okruhy témat máme skutečně pestré.

Motivace, technologie, osobní rozvoj, experti napříč obory. Ale vždy osobnosti s výsledky a zajímavou činností. Chápu, že stát se lektorem, inspirátorem a motivátorem je dalším kariérním postupem. Jinak tomu pro úspěch vzdělávací platformy nemůže být.

"Bez rozdílu barev dresu"

Realitní Týden s.r.o.

IČO: 0769836

Sídlo: Kodaňská 1516/77, 101 00

Praha 10 - Vršovice

Kontaktní adresa: Pernerova 39, Praha 8 - Karlín

bottom of page