top of page

3D Vire #matterport efektivní marketingový nástroj v době pandemie .

dvire

Na pravidelném středečním dopoledni zazněl od zkušených makléřů několikrát názor o nezbytnosti smysluplné práce s nástroji marketingu v dnešní vizuální době, potřebě videoprohlídek a kvalitních 3D scanů nemovitostí. Přesto pouhé 3% vyinzerovaných nabídek na realitních portálech mají vlastní videocontent. Pro nás výborná příležitost jak zaujmout v konkurenčním prostředí a lépe s klienty budovat vztah.

A tak jsme oslovili špičkového odborníka, který zhotovil přes více jak sto realizací 3D scanů p. Martina Fördöse, aby nám technologii Matterport a její nesporné výhody více přiblížil.

Jak sám říká " Zákazníka dnes nestačí uspokojit je třeba ho udivit...". Zhotovený scan šetří čas všem zúčastněným stranám obchodu, předem vylučuje realitní turisty, při své dostupnosti 24/7 vede k časové úspoře a s tím souvisejících výdajů. Zvyšuje konverzi a relevanci kontaktů z odezev na inzerci. Použít lze Matterport za jakéhokoliv stavu nemovitosti, rozestavěné stavby, nemovitosti před rekonstrukcí - více usnadníme práci stavařům, architektům přesným okótováním a pohledem na skutečný stav. Dalším produktem jsou kvalitní půdorysy, videoprohlídka, fotografie, a možnost popisu například nainstalovaných technologií v domě.

Při současné nevyzpytatelné době šíření viru a souvisejícím nouzovým stavem se 3D prohlídky navíc staly velmi poptávaným řešením na realitním trhu.

Vzhůru k zadání poptávky! www.3dvire.cz

bottom of page