top of page

Miro Babka: Realitní Týden pro Vás

Aktualizováno: 25. 9. 2020

Miro Babka navazuje na tradiční realitní dopoledne, které Vám přináší celou řadu exkluzivních informací.Realitní Týden je nový koncept, který vznikl na základě poptávky realitních profesionálů. Nejedná se jen o tradiční #realitnistreda ale i o další dny, které pro Vás připravujeme.


Miro Babka říká:


Realitní přátelé, své věci mají svůj předpokládaný průběh...V tomto případě pro nás jen k dobrému! Několik let jsem se s Vámi osobně setkával, sbíral a vyhodnocoval zpětné vazby od Vás hostů, kteří jste si ve svém diáři našli volné dopoledne pro #realitnistreda . Přemýšlel jsem, které informace, workshopy skutečně potřebujete ke své praxi, jak často a koho si myslím, by bylo dobré Vám zprostředkovat k informační a expertní výhodě.

Realitní Týden je produkční realitní platforma, která zastřešuje a dává prostor pro významné influencery z oblasti realit, developmentu a investic. Pravidelná setkávání realitních makléřů ze všech oblastí, bez rozdílů barvy dresu a značek.


Co vše nabídne platforma Realitního Týdne?Poděkování:


Chtěl bych moc poděkovat za spolupráci, trpělivost, přívětivost a slova pochvaly Ing. Jarmile Rádlové.

Od teď jsme již absolutně nezávislý a nezainteresovaný subjekt ve vztahu k jakékoliv realitní kanceláři nebo realitní síti.

bottom of page