top of page

LIBOR VÁKA: Nákup investiční nemovitosti

Jak i v dnešní době nakoupit investiční nemovitost levně


Po skvělé prezentaci Libora Váky, realitního investora, na události #realitnistreda, si přítomné publikum vyžádalo tento workshop.


A tak plníme přání!

Datum: 14.4.2022 Čas: 9:00-13:00h. Cena: 2890 Kč


Téma: LEVNÝ NÁKUP INVESTIČNÍ NEMOVITOSTI

Lektor: Libor Váka

https://www.liborvaka.cz


  • Libor se s námi podělí o své unikátní know-how

  • výnosy a finance investiční nemovitosti

  • zdroje pořízení investiční nemovitosti

  • pravidla která fungují


"V okamžiku, kdy ochutnáte pasivní příjem, už nechcete jinak. Každý den jsem si šel za svým, krůček po krůčku. Neustále jsem si vizualizoval cíl. Motivoval se. Až jsem se po 6 letech zastavil a otočil. Wow, JÁ, ten odepsaný 20letý kluk, který nic neměl, vlastním ve 32 letech přes 100 nájemních bytů. JÁ, ten odepsaný 20letý kluk, který dostával mzdu 10.000 Kč za měsíc, mám ve 32 letech vybudovaný velmi slušný pasivní příjem.


Prozradím Vám jednu věc. Víte, co je na tom nejlepší? Ten pocit, kdy se vymaníte z toho krysího závodu a je jedno, zda jste zaměstnanec, nebo podnikatel. Pokud máte pasivní příjem, neřešíte, zda je sobota, nebo středa. Ono je to jedno, 24 hodin denně, 365 dní v roce za Vás pracují peníze, tzn. nájemní byty." Říká Libor Váka, realitní investor.


Cena workshopu: 2 890 Kč


V případě naplnění kapacity workshopu rozhoduje datum připsání platby na účet. Úhradu lze provést přes platební bránu na webu.


Informace: info@realitnityden.cz 24/7

telefon : 607 101 522

bottom of page