Pro realitní profesionály

Aktuální workshopy, tréninky, události

VYJEDNÁVÁNÍ PRO ŽENY v realitách

NIKOLA BADÍN ŠEBKOVÁ, SVĚTOVÁ VYJEDNAVAČKA, LEKTORKA

Začíná: 24.6.2024 od 10 hodin (6 hodin)
Cena: 6 490,- Kč
Adresa: Asociace vyjednavačů, 28. Října 377/13, Praha 1

Vyjednat pro sebe vyšší odměnu a nepoškodit tím vztah. Vyjednávat se složitými osobnostmi ve vypjatých situacích, kdy nedohoda není možnost. Jak vybrat správnou vyjednávací strategii, která odráží vzorce lidského chování. Používat základní vyjednávací taktiky a rozpoznat, kdy je na Vás používá protistrana.

Kontrolovat emoce své i protistrany, když jste pod tlakem. Používat ve vyjednávání aktivní naslouchání a empatii. Navázat prostor důvěry a vytvořit dlouhodobý vztah, který povede k zisku. Hrát ve vyjednávaní na vítězství. Budete trénovat a nové dovednosti si vyzkoušíte ve třech vyjednávacích simulacích.

VYJEDNÁVÁNÍ PRO ŽENY v realitách

Popis workshopu

Workshop / trénink na vaše přání. První termín vyprodán během několika málo dnů…

Lektor: Nikola Badín Šebková, certifikovaná vyjednavačka Harvardem, úspěšně uzavírající dohody v nejvyšších byznysových patrech

Nikola působí jako trenérka vyjednávání ve Fascinating Academy Radima Paříka, kde trénuje Vyjednávání pro ženy. Specializuje se na vyjednávání v případech, v nichž nemáte alternativu, bojíte se, svazuje Vás strach a nebo jste pod enormním tlakem. Ženy jsou výborné vyjednavačky, obzvlášť v případech, když vyjednávají za druhou osobu nebo za společné cíle skupiny.

Přes obrovský vyjednávací potenciál problém často nastává, když mají vyjednávat samy za sebe a za své zájmy. Často jim to brání ve vyjednání si lepších odměn, exkluzivity nebo pracovních podmínek. Nikola kromě tréninků Vyjednávání ve Fascinating Academy, absolvovala i program vyjednávání na Harvardu.

Jejím cílem je ukázat ženám, že vyjednávání je dovednost, kterou se každá z nás, díky tréninku vyjednávacích strategií a taktik, může naučit. Tato dovednost nám umožní vstupovat do vyjednávání s větším sebevědomím, a otevře nám cestu k uzavírání lepších dohod.

Kolik dnů zbývá do zahájení akce:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Potřebujete poradit nebo se nás zeptat?