Pro realitní profesionály

O nás

K poptávaným workshopům, tréninkům, seminářům, již třetím ročníkem pořádáme akci osobního rozvoje a mindsetu Realitní a obchodní týmy #masterminds. Organizujeme legendární networking setkávání #realitnistreda a Women power v realitách. Aby byla naše podpora dostupná 24/7, naladíte si také YouTube a Spotify kanál #realitnityden s inspirativními rozhovory.

Je tu doba úplně nových situací a směrů ze kterých přichází obchodní příležitosti. Čas, který je mimořádně náročný na okamžitou adaptabilitu a volenou strategii. Naší misí je zprostředkovat byznysové kontakty, nejpřesnější informace v neformálním prostředí a být tak spolutvůrci vašeho osobního a profesního štěstí, úspěchu. Zájem tisíců účastníků akcí a stovky kladných ohlasů nám potvrzuje jak správná tato společná cesta je.

bez rozdílu barev dresu

Realitní Týden pro Vás,

vzdělávací platforma, silný brand ve vzdělávání nejen realitních zprostředkovatelů, life style, tím vším a možná i o něco k tomu navíc Realitní Týden je. Začátky však byly velmi skromné.  Zakladatel Miro Babka se několik let volně inspiroval vzdělávacím systémem v realitách na severoamerickém trhu. Najímal si nejlepší mentory, kouče, diskutoval.

Přemýšlel, které poznatky dají šanci se posunout domácímu prostředí. Obchodník a marketér najímaný korporacema v situacích kdy podle nálad obchodníků nic nešlo a nikdo nic nepotřeboval, nedařilo se oddělením. Se chopil příležitosti a s velkou dávkou energie začal budovat koncept #realitnistreda, pravidelného setkávání profesionálů nad vybraným tématem, s odborníkem a bez rozdílu barev dresu pro všechny se skutečným zájmem. Se zdrojem informací tak začala růst jedinečná profesní komunita.

Realitní týden

Miro Babka

“Netušil jsem, jak na základě obsahu jednoho facebookového profilu a několika hastazích, bude velký zájem”, říká Miro.” Pravidelně vyhodnocujeme potřeby naší komunity po tématech, poptávce setkání se s vybranými experty. Jsme otevření, ohlasy nám dodávají palivo, říká dále Miro.

A na lektory jsme právem velmi nároční, nemůžeme nabídnout informace od někoho kdo nemá odpracováno. Takové jména u nás v programu nenajdete.

Na druhou stranu si pak naše vzdělávání o to více všichni užijeme. Ukážeme vám směr který vede k vaší konkurenceschopnosti, úspěchu, štěstí.

#sdilet #rust #prosperovat je úplně normální. Loučí se s námi Miro a zve nás na nejbližší termín odborného workshopu.

Potřebujete poradit nebo se nás zeptat?