Pro realitní profesionály

Aktuální workshopy, tréninky, události

STAVEBNÍ MINIMUM, INZERCE NEMOVITOSTI

Nikol Kupčíková, certifikovaná realitní makléřka a stavební projektantka v jednom.

Začíná: 20.6.2024 od 14 hodin (5 hodin)
Cena: 2 990,- Kč
Adresa: Praha 

Každý chce při náběru nemovitostí a následných prohlídkách znít jako profík, který své práci rozumí. Činnost realitního makléře je náročná disciplína, která chtě nechtě souvisí i s technickou znalostí staveb. V tomto workshopu vás Nikol provede danými tématy tak, abyste už nikdy nešlápli vedle.

Naučíte se terminologii, stavební systémy, ale dozvíte se třeba i to, jak postupovat, když zjistíte, že má prodávající na pozemku černou stavbu. Zároveň se podíváte i na příklady, kterými nás ovlivní nový stavební zákon.

STAVEBNÍ MINIMUM, INZERCE NEMOVITOSTI

Popis workshopu

Workshop, který patří do základní výbavy každého realitního profesionála! Informace, které pomohou vyhnout se pozdějším nepříjemnostem z činnosti. Správně inzerovaná nemovitost, stavební minimum a stavební povolení.

Lektor: Nikol Kupčíková, certifikovaná realitní makléřka a stavební projektantka v jednom.

Nikol má za sebou více než 12 let zkušeností v oblasti stavebnictví. Působila jako stavební projektant, přípravář i jako stavbyvedoucí. Již pár let působí jako realitní makléřka a stavební projektantka zároveň. Díky tomu spojuje obchodní stránku prodeje nemovitostí s technickými znalostmi. www.nikolkupcikova.cz

STAVEBNÍ MINIMUM, INZERCE NEMOVITOSTI

Obsah nadupaného workshopu

– konstrukční materiály a systémy domů od základů po střechu – technologické vybavení domů – čerpadla, vytápění, izolace, inženýrské sítě, atd. – nejčastější technické vady a poruchy u nemovitostí – stavební terminologie – na co se dívat při náběru nemovitostí – jaké chyby nedělat při psaní inzerátů a nejčastější „perličky“ z praxe – nejběžnější druhy černých staveb a jak se s nimi vypořádat – stavební povolení a ohlášení stavby – jak probíhá celý proces – krátké nahlédnutí pod pokličku nového stavebního zákona a jak nás ovlivní – diskuze – prostor pro otázky

Kolik dnů zbývá do zahájení akce:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Potřebujete poradit nebo se nás zeptat?