Pro realitní profesionály

Aktuální workshopy, tréninky, události

MASTER CLASS VYJEDNÁVÁNÍ O VÝŠI SVÉ PROVIZE …to nejlepší od Chrise Vosse a z tajných služeb

Radim Pařík, prezident Asociace vyjednavačů

Datum: 6.2 -7.2.2025
Čas: 9:00 – do noci…
Kurzovné: 28 896 Kč
Místo: 28. Října 377/13, 110 00 Staré Město
Dvoudenní intenzivní trénink. Úspěšní absolventi obdrží certifikát. Špičkový gastro zážitek zajišťuje Zátiší Catering.
Ubytování:
www.booking.com

Pochopíte, že „kompromis“ je při vyjednávání sprosté slovo. Pochopíte, proč přípravě taktiky musíte věnovat 90 % času. A jen 10 % obsahu vyjednávání. Pochopíte, že na vyjednávání nestačí nějaká rychle přečtená knížka. Na vyjednávání potřebujete tvrdý trénink. Stejně jako sportovec, který se chystá na olympiádu. Seznámíte se s tím co nám doporučuje Chris Vosse a co skvěle funguje v praxi.

MASTER CLASS VYJEDÁVÁNÍ O VÝŠI SVÉ PROVIZE …to nejlepší od Chrise Vosse a z tajných služeb

Popis workshopu

NA NAŠEM TRÉNINKU SE NAUČÍTE: * co je opravdu #vyjednávání a jak poznáte, že už vyjednáváte * jaké podmínky musíte splnit Vy i druhá strana, abyste mohli vůbec vyjednávat * jak se připravíte na každé vyjednávání * jakou zvolíte správnou vyjednávácí strategii a taktiku * jaká část vyjednávání je nejdůležitější * jaké argument byste ve vyjednávání měli běžně používat * jak poznáte, jestli máte vůbec vyjednávat – ušetříte zbytečný čas a peníze * strategie a vzorce chování ve vyjednávání – budete umět velmi rychle rozpoznat strategii protistrany a nastavit svou vlastní strategii a tím zvýšíte svou šanci na úspěch * budete umět identifikovat všechny fáze vyjednávání – budete umět naplánovat vyjednávání minutu po minutě a tak budete vyjednávání řídit Vy * u každé strategie budete umět zvolit účinnou vyjednávací taktiku – vyjednávání je hra a Vy budete umět hrát na bránu protistrany * naučíte se správně používat svůj hlas – excelentní vyjednavači vědí, že hlas je silná zbraň a Vy budete umět ovlivnit protistranu svým hlasem * naučíte se mlčet vteřinu po vteřině – budete umět vyvolat zájem, radost, napětí, nebo stres u protistrany a budete ji umět vyprovokovat k mluvení * naučíte se stabilizovat emoce – spousta dobrých dohod nedopadne dobře kvůli vyhroceným emocím, Vy budete umět udržet emoce na uzdě a současně budete umět kontrolovat emoce protistrany * naučíte se přesně rozpoznat fáze stresu – budete vědět, v jaké fázi stresu se nacházíte Vy a v jaké protistrana, takže neuděláte žádné ukvapené rozhodnutí a budete o krok napřed * už se Vám určitě stalo, že na Vás při vyjednávání někdo zvýšil hlas a útočil na Vás – tyto situace se naučíme společně zvládat, vyřešit a dokonce i plánovat, budete umět využít emocionální nerovnováhy protistrany na základě Vašeho plánu * naučíte se rozpoznat fáze eskalace konfliktu

MASTER CLASS VYJEDÁVÁNÍ O VÝŠI SVÉ PROVIZE …to nejlepší od Chrise Vosse a z tajných služeb

O lektorovi

Radim Pařík je mezinárodní profesionální vyjednavač, lektor, leader a tlumočník znakového jazyka. Je spoluzakladatelem a prezidentem Asociace vyjednavačů, která sdružuje profesionální vyjednavače po celém světě. Radim je aktivním komentátorem veřejného dění. Jeho komentáře a analýzy často rezonují v českém mediálním prostředí. Je nejcitovanějším vyjednavačem v českých televizích, novinách i rozhlase. Radim je uznávaným autorem několika knih, včetně „Argumenty nefungují – Nový zákon vyjednávání“, „Argumenty nefungují – 6:4 je minimum“, „Rozhovory před válkou“ a „Umění vyjednat cokoliv“, která se stala bestsellerem během pěti týdnů od vydání. Je členem
prestižního mezinárodního Negotiation Clubu a má za sebou působivý úspěch jako mnohonásobný český i evropský šampión v karate.

Narodil se v Česku, ale životní cesta ho brzy zavedla do zahraničí. Žil v Německu a následně v Polsku, kde zastával významné vedoucí pozice v mezinárodní skupině Schwarz Group. Ta byla americkým ekonomickým časopisem Forbes označena jako jedna z pěti největších maloobchodních skupin na světě. Po získání titulu MSc. a MBA ve strategickém řízení na Nottingham Trent University. Své dovednosti v oblasti vyjednávání zdokonaloval od roku 2005 na tréninkových programech vedených bývalými agenty FBI a absolvoval vyjednávací program na Harvard University, který vyvrcholil úspěšným dokončením Harvard Negotiation Master Class.

Radim následně úspěšně obhájil doktorát z vyjednávání na LIGS University. Je také absolventem Schrannerova vyjednávacího institutu a speciálního programu pro vedení lidí a vyjednávání na univerzitě IMD vedeného Georgem Kohlrieserem. Mezi další Radimovy vzdělávací úspěchy patří absolvování programu Certified Global Negotiator na University of St. Gallen a ovládnutí vyjednávacích technik založených na principech Mossadu. Absolvoval také výcvik vyjednávání s únosci a teroristy pod taktovkou mezinárodní vyjednávací organizace The Trusted Agency v programu Hermione. V Česku vedl Radim vyjednávací program například na Univerzitě Tomáše Bati. Založil Fascinating Academy, která nabízí tréninky především v obchodním vyjednávání. Je spoluvlastníkem poradenské skupiny PR PA RT NE RS. Zároveň je hrdým ambasadorem Letního podnikatelského kempu, kde vzdělává mladé lidi z dětských domovů v praktickém vyjednávání pro život a byznys.

Radim je zatím jediným osobním žákem obou největších osobností oboru Chrise Vosse a Joe Navarra v Česku i na Slovensku a je expertem na řeč těla a odhalování lži. V obou těchto zemích pomáhá TOP 100 firmám při náročných jednáních a o vyjednávání přednášel také agentům Bezpečnostní informační služby. Při složitých vyjednáváních doprovází i vrcholné politiky. V roce 2020 a 2022 obdržel ocenění Československá osobnost na LinkedIn.

Kolik dnů zbývá do zahájení akce:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Potřebujete poradit nebo se nás zeptat?