Pro realitní profesionály

Aktuální workshopy, tréninky, události

MŮŽETE BÝT ŠŤASTNÍ. NEŠTĚSTÍ PŘENECHTE JINÝM.

Radim Pařík, prezident Asociace vyjednavačů, spoluautor knihy ‚Empathetic Leadership’- Chris Voss

Datum: 8.9.2025
Čas: 09:00-18:00, čas konce workshopu je orientační, vzhledem k jeho obsahu je možné prodloužení
Cena: 19.790- Kč 
Místo: Asociace vyjednavačů 28. Října 377/13, 110 00 Staré Město
(Po celou dobu konání workshopu je zajištěno občerstvení od Zátiší Catering)

Workshop nejen pro realitní profesionály, investory, developery, obchodníky s mistrem v oboru! Lidi si Tě nezaslouží, ty to velmi dobře víš! Nechápou Tě, nevychází Ti vstříc, zneužívají Tě… Existuje jedno velké velké tajemství! Můžete být šťastní, neštěstí přenechte jiným!

Můžete být šťastní. Neštěstí přenechte jiným.

Popis workshopu

Trénink – podíváme se na to co vás trápí, podíváme se na to jak můžete snížit své utrpení, a jak můžete být zase šťastní a spokojení.

Zlepšíte si život, svůj byznys. Ale hlavně si zlepšíte vlastní sebevědomí. Pochopíte, že svůj osud a štěstí máte ve vlastních rukách a nikdo jiný vám s tím nepomůže. A když to zvládnete, když budete držet svůj život pevně ve vlastních rukách, můžete začít pomáhat ostatním vedle sebe.

www.realitnityden.cz Kontakty, dotazy:
email: info@realitnityden.cz tlf.: 607101522

Pozvěte na #workshop také své kolegy!

Můžete být šťastní. Neštěstí přenechte jiným.

O LEKTOROVI

Radim Pařík je mezinárodní profesionální vyjednavač, lektor, leader a tlumočník znakového jazyka. Je spoluzakladatelem a prezidentem Asociace vyjednavačů, která sdružuje profesionální vyjednavače po celém světě. Radim je aktivním komentátorem veřejného dění. Jeho komentáře a analýzy často rezonují v českém mediálním prostředí. Je nejcitovanějším vyjednavačem v českých televizích, novinách i rozhlase. Radim je uznávaným autorem několika knih, včetně „Argumenty nefungují – Nový zákon vyjednávání“, „Argumenty nefungují – 6:4 je minimum“, „Rozhovory před válkou“ a „Umění vyjednat cokoliv“, která se stala bestsellerem během pěti týdnů od vydání. Je členem prestižního mezinárodního Negotiation Clubu a má za sebou působivý úspěch jako mnohonásobný český i evropský šampión v karate.

Narodil se v Česku, ale životní cesta ho brzy zavedla do zahraničí. Žil v Německu a následně v Polsku, kde zastával významné vedoucí pozice v mezinárodní skupině Schwarz Group. Ta byla americkým ekonomickým časopisem Forbes označena jako jedna z pěti největších maloobchodních skupin na světě. Po získání titulu MSc. a MBA ve strategickém řízení na Nottingham Trent University. Své dovednosti v oblasti vyjednávání zdokonaloval od roku 2005 na tréninkových programech vedených bývalými agenty FBI a absolvoval vyjednávací program na Harvard University, který vyvrcholil úspěšným dokončením Harvard Negotiation Master Class. Radim následně úspěšně obhájil doktorát z vyjednávání na LIGS University. Je také absolventem Schrannerova vyjednávacího institutu a speciálního programu pro vedení lidí a vyjednávání na univerzitě IMD vedeného Georgem Kohlrieserem. Mezi další Radimovy vzdělávací úspěchy patří absolvování programu Certified Global Negotiator na University of St. Gallen a ovládnutí vyjednávacích technik založených na principech Mossadu. Absolvoval také výcvik vyjednávání s únosci a teroristy pod taktovkou mezinárodní vyjednávací organizace The Trusted Agency v programu Hermione.

V Česku vedl Radim vyjednávací program například na Univerzitě Tomáše Bati. Založil Fascinating Academy, která nabízí tréninky především v obchodním vyjednávání. Je spoluvlastníkem poradenské skupiny PR PA RT NE RS. Zároveň je hrdým ambasadorem Letního podnikatelského kempu, kde vzdělává mladé lidi z dětských domovů v praktickém vyjednávání pro život a byznys.

Radim je zatím jediným osobním žákem obou největších osobností oboru Chrise Vosse a Joe Navarra v Česku i na Slovensku a je expertem na řeč těla a odhalování lži. V obou těchto zemích pomáhá TOP 100 firmám při náročných jednáních a o vyjednávání přednášel také agentům Bezpečnostní informační služby. Při složitých vyjednáváních doprovází i vrcholné politiky. V roce 2020 a 2022 obdržel ocenění Československá osobnost na LinkedIn.

Kolik dnů zbývá do zahájení akce:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Potřebujete poradit nebo se nás zeptat?