Pro realitní profesionály

Aktuální workshopy, tréninky, události

RÉTORIKA A OVLIVŇOVÁNÍ

Radim Pařík, prezident Asociace vyjednavačů ČR, pobočky USA, GB, SVK, Hong Kong

 

Datum: 13.5.2025
Čas:13:00-19:00, čas konce workshopu je orientační, vzhledem k jeho obsahu je možné prodloužení
Kurzovné: 11 176 Kč
Místo: Asociace vyjednavačů 28. Října 377/13, 110 00 Staré Město

Nebyla to pro mě jednoduchá cesta. Odmalička jsem byl introvert. Odmalička jsem musel překonávat překážky. Mluvit před lidmi pro mě bývala noční můra. Dodnes si pamatuju, když jsem poprvé mluvil na celofireemním sjezdu Schwarz Gruppe. Na mě záře reflktorů, přede mnou stovky manažerů. Všichni plní očekávání.

Shořel jsem. Pět minut jsem něco blábolil a pak jsem se studem odběhl z pódia. Bylo to rétorické peklo. A já věděl, že tohle už nechci nikdy zažít.

RÉTORIKA A OVLIVŇOVÁNÍ

Popis workshopu

Budeme trénovat, jak správně upoutat pozornost publika, vytvořit u něj napětí a nakonec i nadšení.

Budeme trénovat, jak při prezentaci prodat sebe, svou firmu, svůj produkt.

Budeme trénovat, jak vytvářet obrazy v hlavách publika a jak ho skutečně ovlivnit.

Budeme trénovat, abychom z Vás udělali hvězdu každé
porady, osobního jednání, konference..

Moc dobře vím, že pro vystupování před lidmi a pro vedení firem potřebujete jednu věc. Odvahu. A přesně tu Vám pomohu najít. Říká Radim Pařík, prezident Asociace vyjednavačů ČR, o svém workshopu.

www.realitnityden.cz
Kontakty, dotazy:
email: info@realitnityden.cz
tlf.: 607101522

Pozvěte na #workshop také své kolegy!ꢀ

RÉTORIKA A OVLIVŇOVÁNÍ

O lektorovi

Radim Pařík je mezinárodní profesionální vyjednavač, lektor, leader a tlumočník znakového jazyka. Je spoluzakladatelem a prezidentem Asociace vyjednavačů, která sdružuje profesionální vyjednavače po celém světě. Radim je aktivním komentátorem veřejného dění. Jeho komentáře a analýzy často rezonují v českém mediálním prostředí. Je nejcitovanějším vyjednavačem v českých televizích, novinách i rozhlase. Radim je uznávaným autorem několika knih, včetně „Argumenty nefungují – Nový zákon vyjednávání“, „Argumenty nefungují – 6:4 je minimum“, „Rozhovory před válkou“ a „Umění vyjednat cokoliv“, která se stala bestsellerem během pěti týdnů od vydání. Je členem prestižního mezinárodního Negotiation Clubu a má za sebou působivý úspěch jako mnohonásobný český i evropský šampión v karate.

Narodil se v Česku, ale životní cesta ho brzy zavedla do zahraničí. Žil v Německu a následně v Polsku, kde zastával významné vedoucí pozice v mezinárodní skupině Schwarz Group. Ta byla americkým ekonomickým časopisem Forbes označena jako jedna z pěti největších maloobchodních skupin na světě. Po získání titulu MSc. a MBA ve strategickém řízení na Nottingham Trent University. Své dovednosti v oblasti vyjednávání zdokonaloval od roku 2005 na tréninkových programech vedených bývalými agenty FBI a absolvoval vyjednávací program na Harvard University, který vyvrcholil úspěšným dokončením Harvard Negotiation Master Class. Radim následně úspěšně obhájil doktorát z vyjednávání na LIGS University. Je také absolventem Schrannerova vyjednávacího institutu a speciálního programu pro vedení lidí a vyjednávání na univerzitě IMD vedeného Georgem Kohlrieserem. Mezi další Radimovy vzdělávací úspěchy patří absolvování programu Certified Global Negotiator na University of St. Gallen a ovládnutí vyjednávacích technik založených na principech Mossadu. Absolvoval také výcvik vyjednávání s únosci a teroristy pod taktovkou mezinárodní vyjednávací organizace The Trusted Agency v programu Hermione.

V Česku vedl Radim vyjednávací program například na Univerzitě Tomáše Bati. Založil Fascinating Academy, která nabízí tréninky především v obchodním vyjednávání. Je spoluvlastníkem poradenské skupiny PR PA RT NE RS. Zároveň je hrdým ambasadorem Letního podnikatelského kempu, kde vzdělává mladé lidi z dětských domovů v praktickém vyjednávání pro život a byznys.

Radim je zatím jediným osobním žákem obou největších osobností oboru Chrise Vosse a Joe Navarra v Česku i na Slovensku a je expertem na řeč těla a odhalování lži. V obou těchto zemích pomáhá TOP 100 firmám při náročných jednáních a o vyjednávání přednášel také agentům Bezpečnostní informační služby. Při složitých vyjednáváních doprovází i vrcholné politiky. V roce 2020 a 2022 obdržel ocenění Československá osobnost na LinkedIn.

Kolik dnů zbývá do zahájení akce:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Potřebujete poradit nebo se nás zeptat?